به مدیکو خوش آمدید

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: | تیر ۲۴ام, ۱۳۹۷

به مدیکو خوش آمدید

مزایا و فواید درمان در منزل

۱٫ خدمات درمان در منزل در محیط آرام و کاملا بهداشتی منزل انجام می شود.
بایستی خاطر نشان کنیم که محیط های بیمارستانی به خاطر انبوه مراجعات و تنوع بیماران مراجعه کننده مملوء از ارگانیسم های بیماری زا میباشند که برای بیماران خطر بالقوه ایی محسوب شده و انها را در معرض ابتلا به انواع بیماری های عفونی ، ویروسی و مسری قرار میدهند . لذا درمان در منزل بهترین راه جلوگیری از ابتلا به این بیماری ها می باشد و درمانی کاملا سالم و امن میباشد . بدین دلیل ما درمان درمنزل را به همه ی دوستان پیشنهاد میکنیم .
۲٫ جلوگیری از ابتلا به  عفونت های بیمارستانی : بیماران محترم بایستی بدانند که عفونت های بیمارستانی بسیار خطرناک تر از عفونت های عادی و معمولی هستند . بدین علت که عوامل ایجاد کننده ی اینگونه عفونت ها به درمان های روزمره جواب نداده و از مقاومت بالایی برخوردار هستند و نیازمند مداخلات دارویی جدی و بیمارستانی میباشند.
۳٫ کاهش رفت و آمد : درمان در منزل این امکان را فراهم نموده که علاوه بر مطالب فوق درمان در منزل خود شما انجام گرفته و از رفت و آمد بی مورد خود و سایر افراد خانواده جلوگیری نماید . که علاوه بر اتلاف وقت و هزینه به دلیل محدودیت های بیمارستانی که امکان ملاقات در تمامی اوقات شبانه روز را به شما نمیدهد شما در تمامی لحظات در کنار بیمار خود بوده امکان مراقبت از بیمارتان را خواهید داشت.

 تماس با ما:

شماره ۴ رقمی : ۱۷۵۶ ( بدون پیش شماره )

۲۲۴۳۸۱۰۰
۸۸۵۲۸۱۰۰
۶۶۹۸۸۱۰۰
۴۴۲۹۸۱۰۰

پاسخ گویی به صورت شبانه روزی

 

 

کلمات کلیدی:

درمان در منزل

خدمات پزشکی در منزل

خدمات پرستاری در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل

ویزیت دکتر در منزل

ویزیت پزشک در منزل

سونوگرافی در منزل

نوار قلب در منزل

رادیولوژی در منزل

اکوی قلب در منزل

آزمایش خون در منزل

آمبولانس خصوصی

ارسال پاسخ

*

code