جستجوی پزشکان

خدمات فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی در منزل
پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴

خدمات فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل یک امر کاملا جدیدی می باشد که با اعزام فیزیوتراپ به منزل بیمار کار فیزیوتراپی را انجام می دهد و کلیه وسایل مربوط به فیزیوتراپی را با خود به منزل بیمار می برد . کارشناسان فیزیوتراپی مرکز شفا طب عرفان داری لیسانس فیزیوتراپی هستند و همگی از نظر سازمان نظام پطشکی تایید شده هستند و در هنگام حضور بر بالین بیمار می توانید از صحت آن مطمئن شوید . فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمان در منزل شفا طب عرفان می باشد که با بهره گیری از جدید ترین متد های روز دنیا در منزل انجام می شود .

پرداخت آنلاین

 

shutterstock_101371474

خدمات فیزیوتراپی در منزل

 

مرتبط :

ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل ، اعزام متخصص گوارش به منزل ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل ، اعزام متخصص حلق و گوش و بینی به منزل ، اعزام متخصص مغز و اعصاب به منزل ، اعزام متخصص پوست و مو به منزل ، اعزام متخصص عفونی به منزل ، اعزام متخصص زنان و زایمان به منزل ، اعزام متخصص چشم پزشکی به منزل ، اعزام متخصص خون به منزل ، اعزام متخصص فک و صورت به منزل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل ، گرفتن اکو در منزل, گرفتن نوار قلب در منزل, گرفتن نوار قلب و اکو در منزل ، آمبولانس خصوصی, اعزام آمبولانس, اعزام آمبولانس خصوصی .

خدمات پزشکی در منزل عرفان برای راحتی بیماران عزیز کلیه خدمات پزشکی ، پرستاری ، آزمایشگاهی ، و پارکلینیکی را در منزل انجام می دهد خدمات پزشکی در منزل عرفان شامل : ویزیت پزشک متخصص در منزل، ویزیت پزشک عمومی در منزل، رادیولوژی در منزل، سونوگرافی در منزل، گرفتن نوار قلب در منزل، گرفتن آزمایش خون در منزل، خدمات پرستاری در منزل، تزریقات در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی در منزل ، گفتار درمانی در منزل و … می باشد .

خدمات فیزیوتراپی, خدمات فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل ، خدمات سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل ، خدمات رادیوگرافی, خدمات رادیوگرافی در منزل, رادیولوژی در منزل, رادیوگرافی در منزل ، آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, خدمات آزمایشگاهی, خدمات آزمایشگاهی در منزل ، پذیرش بیمارستان, پذیرش بیمارستان خصوصی ، خدمات کاردرمانی در منزل, ماساژ در منزل توسط خانم, کاردرمانی در منزل, کاردرمانی در منزل توسط خانم, کاردرمانی در منزل توسط زن ، ویزیت پزشک متخصص در منزل